2
Przystanek:
Pieniężnego
Kierunek:
Szpital
Dni powszednie
06:05
X
07:32
X
08:45
BX
14:37
L
Objaśnienia:
B
– kurs przez: Broniewskiego
L
– kurs przez: Leśna-Szkoła >> Konopnickiej
X
– kurs z pominięciem: Dworzec