2
Przystanek:
Urząd Miasta
Kierunek:
Dworzec
Dni powszednie
05:37
P
07:26
P
07:50
L
08:38
P
09:48
10:58
11:42
12:48
13:57
Objaśnienia:
L
– kurs do: Leśna-Szkoła
P
– kurs do: Pieniężnego