2
Przystanek:
Urząd Celny
Kierunek:
Dworzec
Dni powszednie
05:24
P
07:14
P
07:38
L
08:14
BP
09:24
B
10:34
B
11:29
12:24
B
13:44
Objaśnienia:
B
– kurs przez: Broniewskiego
L
– kurs do: Leśna-Szkoła
P
– kurs do: Pieniężnego