3
Przystanek:
Osiedle (Tajna Poczta)
Kierunek:
Szpital
Dni powszednie
05:06
06:03
06:06
06:50
06:53
07:01
07:06
BZ
07:26
07:47
Z
07:53
08:21
13:06
13:41
14:16
14:25
15:08
15:23
15:36
15:51
16:22
Z
17:06
17:46
18:41
Soboty i niedziele
08:26
09:06
09:46
10:26
11:06
11:46
12:46
13:43
14:43
15:36
16:21
Objaśnienia:
B
– kurs przez: Broniewskiego
Z
– kurs przez: Broniewskiego