3
Przystanek:
Osiedle (Tajna Poczta)
Kierunek:
Dworzec
Dni powszednie
05:34
S
06:25
S
06:37
06:45
07:10
07:25
S
07:27
08:10
13:10
13:35
S
14:10
14:45
S
14:49
15:15
15:35
15:59
16:00
16:10
16:50
17:30
18:19
19:20
Soboty i niedziele
08:50
09:30
10:10
10:50
11:30
12:10
13:10
L
14:10
L
15:20
16:05
16:45
Objaśnienia:
L
– kurs do: Leśna-Cmentarz
S
– kurs do: Sędławki