3
Przystanek:
Urząd Celny
Kierunek:
Dworzec
Dni powszednie
05:19
BS
06:19
S
06:22
B
06:39
07:04
07:19
S
08:04
08:34
E
09:04
E
09:34
E
10:04
E
10:34
E
11:04
E
11:34
E
12:04
E
12:34
E
13:04
13:29
S
14:04
14:34
B
14:39
S
15:09
15:29
15:44
B
15:54
16:04
16:44
17:24
18:04
B
19:14
Soboty i niedziele
08:44
09:24
10:04
10:44
11:24
12:04
13:04
L
14:04
L
15:14
15:59
16:39
Objaśnienia:
B
– kurs przez: Broniewskiego
E
– kurs przez: Łynostrada, z pominięciem odcinka Zacisze >> Kino Muza
L
– kurs do: Leśna-Cmentarz
S
– kurs do: Sędławki