3
Przystanek:
Urząd Miasta
Kierunek:
Szpital
Dni powszednie
05:01
05:57
06:01
06:45
06:47
06:56
07:01
BZ
07:21
07:41
Z
07:47
08:16
09:01
E
09:31
E
10:01
E
10:31
E
11:01
E
11:31
E
12:01
E
12:31
E
13:01
13:36
14:11
14:19
15:03
15:17
15:31
15:46
16:16
Z
17:01
17:41
18:36
Soboty i niedziele
08:21
09:01
09:41
10:21
11:01
11:41
12:41
13:37
14:37
15:31
16:16
Objaśnienia:
B
– kurs przez: Broniewskiego
E
– kurs przez: Łynostrada, z pominięciem odcinka Kino Muza >> Zacisze
Z
– kurs przez: Broniewskiego