−
A
+
Mobilis - strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Wieliczka Rynek Kopalnia
Przystanki:
gmina Wieliczka
Grabie I
Grabie VI
Grabie II
Węgrzce Wielkie V
Węgrzce Wielkie VI
Węgrzce Wielkie I
Węgrzce Wielkie II
Kokotów II
Kokotów IV
Śledziejowice I
Śledziejowice II Arka
Śledziejowice I Europejska
Czarnochowice I Kościół
Czarnochowice IX
Czarnochowska IV
Wygoda I
Długa I
Bogucka II Wodrol
Bogucka I Myjnia
Wieliczka Park
Wieliczka Rynek Kopalnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
G1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Śledziejowice II Arka
Kierunek:
Wieliczka Rynek Kopalnia
Dzień powszedni
Sobota i święto
4
16
4
5
5
13
6
13
6
7
13
7
13
8
13
8
9
22
9
22
10
22
10
11
22
11
22
12
22
12
13
22
13
22
14
22
14
15
17
15
17
16
22
16
17
22
17
22
18
16
18
19
20
19
20
20
14
20
21
08
21
08
22
06
22
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się