−
A
+
Mobilis - strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Grabie I
Przystanki:
gmina Wieliczka
Wieliczka Rynek Kopalnia
Wieliczka Park
Bogucka I Myjnia
Bogucka II Wodrol
Długa I
Wygoda I
Czarnochowska IV
Czarnochowice IX
Czarnochowice I Kościół
Śledziejowice I Europejska
Śledziejowice II Arka
Śledziejowice I
Kokotów I
Kokotów II
Węgrzce Wielkie II
Węgrzce Wielkie I
Węgrzce Wielkie VI
Węgrzce Wielkie V
Grabie II
Grabie VII
Grabie I
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
G1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Śledziejowice I
Kierunek:
Grabie I
Dzień powszedni
Sobota i święto
4
4
47
5
47
5
6
50
6
50
7
50
7
8
59
8
59
9
59
9
10
59
10
59
11
59
11
12
59
12
59
13
59
13
14
54
14
54
15
59
15
16
59
16
59
17
53
17
18
57
18
57
19
51
19
20
45
20
45
21
43
21
22
49
22
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się