−
A
+
Mobilis - strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Grabie I
Przystanki:
gmina Wieliczka
Wieliczka Rynek Kopalnia
Wieliczka Park
Bogucka I Myjnia
Bogucka II Wodrol
Długa I
Wygoda I
Czarnochowska IV
Czarnochowice IX
Czarnochowice I Kościół
Śledziejowice I Europejska
Śledziejowice II Arka
Śledziejowice I
Kokotów I
Kokotów II
Węgrzce Wielkie II
Węgrzce Wielkie I
Węgrzce Wielkie VI
Węgrzce Wielkie V
Grabie II
Grabie VII
Grabie I
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
G1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kokotów I
Kierunek:
Grabie I
Dzień powszedni
Sobota i święto
4
4
48
5
48
5
6
51
6
51
7
51
7
8
8
9
00
9
00
10
00
10
11
00
11
00
12
00
12
13
00
13
00
14
00
55
14
55
15
15
16
00
16
17
00
54
17
00
18
58
18
58
19
52
19
20
46
20
46
21
44
21
22
50
22
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się