−
A
+
Mobilis - strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Wieliczka Rynek Kopalnia
Przystanki:
gmina Wieliczka
Grabie I
Grabie VI
Grabie II
Węgrzce Wielkie V
Węgrzce Wielkie VI
Węgrzce Wielkie I
Węgrzce Wielkie II
Kokotów II
Kokotów IV
Śledziejowice I
Śledziejowice II Arka
Śledziejowice I Europejska
Czarnochowice I Kościół
Czarnochowice IX
Czarnochowska IV
Wygoda I
Długa I
Bogucka II Wodrol
Bogucka I Myjnia
Wieliczka Park
Wieliczka Rynek Kopalnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
G1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Czarnochowice I Kościół
Kierunek:
Wieliczka Rynek Kopalnia
Dzień powszedni
Sobota i święto
4
18
4
5
5
15
6
15
6
7
15
7
15
8
15
8
9
24
9
24
10
24
10
11
24
11
24
12
24
12
13
24
13
24
14
24
14
15
19
15
19
16
24
16
17
24
17
24
18
18
18
19
22
19
22
20
16
20
21
10
21
10
22
08
22
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się