−
A
+
Mobilis - strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Grabie I
Przystanki:
gmina Wieliczka
Wieliczka Rynek Kopalnia
Wieliczka Park
Bogucka I Myjnia
Bogucka II Wodrol
Długa I
Wygoda I
Czarnochowska IV
Czarnochowice IX
Czarnochowice I Kościół
Śledziejowice I Europejska
Śledziejowice II Arka
Śledziejowice I
Kokotów I
Kokotów II
Węgrzce Wielkie II
Węgrzce Wielkie I
Węgrzce Wielkie VI
Węgrzce Wielkie V
Grabie II
Grabie VII
Grabie I
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
G1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Grabie II
Kierunek:
Grabie I
Dzień powszedni
Sobota i święto
4
4
55
5
55
5
6
58
6
58
7
58
7
8
8
9
07
9
07
10
07
10
11
07
11
07
12
07
12
13
07
13
07
14
07
14
15
02
15
02
16
07
16
17
07
17
07
18
01
18
19
05
59
19
05
20
53
20
53
21
51
21
22
57
22
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się