−
A
+
Mobilis - strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Grabie I
Przystanki:
gmina Wieliczka
Wieliczka Rynek Kopalnia
Wieliczka Park
Bogucka I Myjnia
Bogucka II Wodrol
Długa I
Wygoda I
Czarnochowska IV
Czarnochowice IX
Czarnochowice I Kościół
Śledziejowice I Europejska
Śledziejowice II Arka
Śledziejowice I
Kokotów I
Kokotów II
Węgrzce Wielkie II
Węgrzce Wielkie I
Węgrzce Wielkie VI
Węgrzce Wielkie V
Grabie II
Grabie VII
Grabie I
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
G1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Długa I
Kierunek:
Grabie I
Dzień powszedni
Sobota i święto
4
4
40
5
40
5
6
43
6
43
7
43
7
8
52
8
52
9
52
9
10
52
10
52
11
52
11
12
52
12
52
13
52
13
14
47
14
47
15
52
15
16
52
16
52
17
46
17
18
50
18
50
19
44
19
20
38
20
38
21
36
21
22
42
22
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się