−
A
+
Mobilis - strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Grabie I
Przystanki:
gmina Wieliczka
Wieliczka Rynek Kopalnia
Wieliczka Park
Bogucka I Myjnia
Bogucka II Wodrol
Długa I
Wygoda I
Czarnochowska IV
Czarnochowice IX
Czarnochowice I Kościół
Śledziejowice I Europejska
Śledziejowice II Arka
Śledziejowice I
Kokotów I
Kokotów II
Węgrzce Wielkie II
Węgrzce Wielkie I
Węgrzce Wielkie VI
Węgrzce Wielkie V
Grabie II
Grabie VII
Grabie I
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
G1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wygoda I
Kierunek:
Grabie I
Dzień powszedni
Sobota i święto
4
4
41
5
41
5
6
44
6
44
7
44
7
8
53
8
53
9
53
9
10
53
10
53
11
53
11
12
53
12
53
13
53
13
14
48
14
48
15
53
15
16
53
16
53
17
47
17
18
51
18
51
19
45
19
20
39
20
39
21
37
21
22
43
22
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się