Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Wieliczka Rynek Kopalnia - Wygoda - Czarnochowice - Śledziejowice - Kokotów - Węgrzce Wielkie - Grabie |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Wieliczka Rynek Kopalnia - Wygoda - Czarnochowice - Śledziejowice - Kokotów - Węgrzce Wielkie - Grabie |
|
|