−
A
+
Mobilis - strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Wieliczka Rynek Kopalnia
Przystanki:
gmina Wieliczka
Grabie I
Grabie VI
Grabie II
Węgrzce Wielkie V
Węgrzce Wielkie VI
Węgrzce Wielkie I
Węgrzce Wielkie II
Kokotów II
Kokotów IV
Śledziejowice I
Śledziejowice II Arka
Śledziejowice I Europejska
Czarnochowice I Kościół
Czarnochowice IX
Czarnochowska IV
Wygoda I
Długa I
Bogucka II Wodrol
Bogucka I Myjnia
Wieliczka Park
Wieliczka Rynek Kopalnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
–
pionowy
–
klasyczny
–
do wydruku
»
G1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bogucka II Wodrol
Kierunek:
Wieliczka Rynek Kopalnia
Dzień powszedni
Sobota i święto
4
23
4
5
5
20
6
20
6
7
20
7
20
8
20
8
9
29
9
29
10
29
10
11
29
11
29
12
29
12
13
29
13
29
14
29
14
15
24
15
24
16
29
16
17
29
17
29
18
23
18
19
27
19
27
20
21
20
21
15
21
15
22
13
22
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się